Wt. Czw. 12.00 – 20.00; Śr. Pt. 9.00 – 15.00; Sob. 9.00 – 13.00

O nas

Dom Urody Ślesin - kosmetologia estetyczna

Nazywam się Klaudia Pasik. Jestem magistrem kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Swoją działalność związaną z zawodem kosmetologa rozpoczęłam w roku 2013 tuż po ukończeniu studiów. Z każdym rokiem pracy nabywałam doświadczenia oraz pewności, że to, co robię ma sens.

I tak w lutym 2019 roku powstało moje miejsce- DOM URODY- kosmetologia estetyczna. Stworzyłam je z myślą o osobach, które nie tylko chcą zadbać o swoją urodę, ale również chcą poczuć się zrelaksowane oraz cenią sobie miłą i przytulną atmosferę.

Przez wszystkie lata mojej działalności brałam czynny udział w różnego rodzaju sympozjach, szkoleniach i kongresach, by nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Każdy Klient poczuje się u mnie „zaopiekowany”, ponieważ cenię sobie indywidualne podejście.

W DOMu URODY oferuję zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy. Oferta jest skierowana do osób w każdym wieku- zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Zapewniam każdemu Klientowi odpowiedni dobór kosmetyków do pielęgnacji oraz wysoki standard zabiegów za pomocą najnowszych technologicznie urządzeń.

Zapraszam do DOMu URODY. 😊

Zapraszam do DOMu URODY,

mgr Klaudia Pasik